Ramazan İftar Yemekleri

Ürün Kategorileri

Ramazan İftar Yemekleri

2022 İFTAR YEMEKLERİNİ İKİNCİ HİZMET BİNAMIZIN SALONUNDA YAPACAĞIZ.. 

DETAYLI BİLGİ: 
  0530 069 49 89 
 0533 698 49 89
Pasvak 17 yıllık hizmet geçmişinde, Ramazan ayı boyunca verilen iftarlar bir gelenek halini almış ve yıl geçtikçe katılımcı sayısı artmıştır. Bu iftar yemeklerinde kah ihtiyaç sahiplerini vakfımızın bahçesine taşıyarak bir araya getirdik. Kah ilimizin güzide dernekleri ve odaları üyelerine iftar mekanı olarak Pasvak’ı seçtiler. Kimi apartmanındaki komşularına, kimi eş dost ve akrabalarına, kimi dairesinde çalışanlara, kimi de fabrika çalışanlarına Pasvak’ta iftar vermeyi tercih etti.

Pasvak geçtiğimiz 2018 yılında  bir iftar akşamında 1100 kişiyi ağırlayarak, aşevinde verilen  iftar yemeklerine aynı anda katılan misafir sayısı bakımından rekor kırmıştır.

Bu talep bir kere daha gösterdi ki, Pasvak kendi şirin bahçesinin yanı sıra, Ramazan ayı boyunca kiraladığı mekanlarda uzun süre daha idare edemez. Ramazan aynın her yıl kış ayına daha biraz daha yaklaşması kapalı mekanı da olan nezih bir ortamın gerekliliğini ortaya koymaktadır. Çok şükür Pasvak böylesi bir mekanın temellerini attı ve karkasını bitirdik. Bu mekanın bir salonunu ve mutfağını Ramazan ayına yetiştirdik.

2019 Ramazan ayında  Acıpayam deprem bölgesinde ciddi hasar gören Kırcı köyü için yapılan çadırkente ramazan boyunca iftar yemeği verdik. Bu konuda bizi destekleyen Denizli halkına teşekkür ederiz.

Veren elin alan eli görmediği bir sosyal yardımlaşma vakfı olan Pasvak sizlerin katkıları ile bu misyonunu kesintisiz ve büyüyerek sürdürecektir.